ua
ru

Технологія знезараження

Знезараження води методом електролізу

Знезараження води гіпохлоритом натрію, застосовується в промислових масштабах, коли витрата води дуже велика, а зберігати газоподібний хлор немає можливості. Ефективність такого знезараження води не менше, ніж при застосуванні традиційного газоподібного хлору. Гіпохлорит натрію отримують шляхом електролізу розчину кухонної солі. Цей процес не викликає ніяких труднощів і є хорошою альтернативою хлоруванню газоподібним хлором. Він дуже часто використовується для знезараження як природних, так і стічних вод. Компанія Promtehvod є розробником і виробником прогресивних високотехнологічних електролізних установок типу ЕП-10 для отримання розчину гіпохлориту натрію.

Озонове знезараження води

Озон - це один з найпотужніших окислювачів. Більше того, озонування - найбезпечніший і найчистіший метод знезараження води. Окислення забруднювачів озоном - найефективніший спосіб знезараження стічних вод. Єдиний недолік методу полягає у швидкості розпаду, тому іноді озон просто не встигає окислити всі органічні сполуки. Через це знезараження води озоном найчастіше застосовують не як окремий процес, а як доповнення до обробки хлором або гіпохлоритом натрію.

Знезараження води хлором

Знезараження води хлором відбувається при низьких температурах і високому тиску. Хлор потрапляє у воду у вигляді газу, після чого відбувається гідроліз, і в результаті утворюється хлорнуватиста кислота. Оскільки хлор є сильною отрутою, зберігають його в ємностях з гарною ізоляцією. Сам же процес хлорування вимагає обережності і особливої ​​уваги.

ПОТРІБНА

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТА?