ua
ru

Септик

Що таке септик для дому? Використання станції біологічного очищення замість септиків.

Септик для будинку або септик для каналізації є накопичувальною ємністю, яка наповнюється стічними водами. Об'єм септика приймається в залежності від кількості споживачів і, зазвичай, варіюється від 1 до 4 м3. Септик може використовуватися як звичайна вигрібна яма, і в міру його заповнення відкачуватися асенізаційною машиною або як невеликі локальні очисні споруди. Для цього септик поділяють на дві камери: у першій камері забруднювачі, які знаходяться у воді, осідають на дно і починають розкладатися, а відстояна і частково очищена від забруднювачів вода подається на другу камеру - колодязь, що фільтрує, звідки чому стічна вода скидається в землю. Чи варто говорити, що ефект від такого очищення невеликий, але все ж таки це дозволяє скоротити кількість замовлень на відкачування септика асенізаційною машиною і трохи заощадити. Такі септики легко можна знайти і купити в будь-якій частині України. Досить просто набрати у пошуковому рядку запит "септик в Україні" або "септик у Києві" (для мешканців столиці).

Неефективне очищення стічних вод може призвести до забруднення ґрунтової води, а також ґрунту навколо септика. Також через часткове очищення води від суспензій, виникне проблема в постійному замулюванні колодязя, що фільтрує. Тому для очищення стічних вод з подальшим скиданням у ґрунт замість септиків рекомендується використовувати станції біологічного очищення стічних вод.
 

Види та типи установок біологічного очищення стічних вод. Принцип роботи BIOMAX ANOX.

Компанії групи Промтехвод виробляють два типи станцій біологічного очищення - установки типу СПБО та установки типу BioMax Anox.

Станції біологічного очищення стічних вод типу BioMax Anox працюють частково на основі анаеробної технології очищення стічних вод, тобто забруднення прибирають за допомогою анаеробних бактерій, що живуть у стічних водах, а також використовує технологію аеробного очищення, за допомогою природного насичення води киснем в камері. Дана технологія дозволяє відмовитися від використання різноманітних систем подачі повітря, роблячи встановлення повністю автономним і не потребує електричних підключень. Саме використання змішаної аеробно-анаеробної системи відрізняє установку від звичайних септиків перетворюючи її на біосептик з природною плівковою аерацією і з функцією жироуловлювача.

Даний біосептик є багатосекційною ємністю, в яку за допомогою системи трубопроводів каналізації подаються стічні побутові води. Спочатку вода потрапляє у камеру відстоювання. У цій же камері відбувається процес анаеробного бродіння завислих речовин, внаслідок чого виділяється газ. Бульбашки газу створюють флотаційний ефект - піднімаючись на поверхню рідини, вони захоплюють із собою забруднювачі (жири, зважені речовини і т.д.) відокремлюючи їх від води. Далі, за допомогою системи тонкоплівкового водозливу, очищена від жирів та суспензій вода потрапляє в камеру біофільтра для біологічного очищення, в процесі чого насичується киснем. Біологічний фільтр складається із спеціального пластикового завантаження з високим ступенем пористості та великою питомою поверхнею, що дозволяє з більшою ефективністю нарощувати колонії необхідних для очищення бактерій. Також це завантаження використовується як додатковий механічний фільтр. Після очищення воду рекомендується скидати в фільтруючий (дренажний) колодязь або в біофільтр, що лежить, як і після звичайного септика. За умови подальшого знезараження очищеної води можливе скидання у водойму.
 

Встановлення та монтаж установки BIOMAX ANOX

Установка BioMax Anox може бути змонтована як у каналізаційний залізобетонний колодязь, так і просто в землю залежно від рівня ґрунтових вод. Установка не потребує електричних підключень, для початку роботи потрібно просто під'єднати вхідний та вихідний трубопровід.
 

Ціновий діапазон і порівняння з ціною на септики.

Ціна установки залежить від продуктивності, яка приймається за розрахунковою кількістю мешканців будинку чи кількістю відвідувачів закладу. Наша компанія виробляє кілька моделей станцій біологічного очищення типу BioMax Anox:

  • BioMax Anox 1 – до 4 мешканців (до 1 м3/добу);
  • BioMax Anox 2 – до 10 мешканців (до 2 м3/добу);
  • BioMax Anox 3 – до 20 мешканців (до 4 м3/добу).

Через можливість відмовитися від систем примусового насичення води киснем вартість наших установок дорівнює ціні на септик, що дешевше за системи біологічного очищення стічних вод конкурентів.

ПОТРІБНА

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТА?