ua
ru

Іонізатори води OxiHome

Іонізатор води OxiHome призначений для отримання високої якості питної води з антиоксидантними властивостями на невеликих об'єктах: котеджах, офісах, кафе, ресторанах і т.д.
 

Установка складається з: 

  • електролізера - це електролізний блок виготовлений з прозорого PVC-U, в якому розміщена мембрана або касета електродів типу ОРТА. Електрод типу ОРТА виготовлений із корозійностійкого металу – титану, на який нанесене спеціальне активне покриття;
  • блок керування та живлення – призначений для контролю всіх технологічних параметрів роботи іонізатора води;
  • вузол автоматичного включення та вимикання іонізатора води – є датчиком протоку, що монтується на водопровідну трубу подачі води на установку.

Також опціонально іонізатор води може бути доукомплектований:

  • механічним фільтром – встановлюється перед іонізатором для захисту його елементів від механічних домішок та захисту від перепадів тиску;
  • вугільним фільтром – встановлюється після установки для видалення з води надлишкової кількості оксидантів.

Принцип роботи іонізатора води полягає в наступному – на установку, змонтовану на байпасній лінії, подається частина води, яка потрібна для приготування оксидантів (протока води регулюється краном байпасу). На цьому трубопроводі знаходиться датчик протоки, який включає і вимикає установку. Після датчика протоки необроблена вода потрапляє в електролізер, де за допомогою спеціальних електродів та солі, яка у невеликих кількостях міститься у звичайній водопровідній воді, відбувається приготування оксидантів. Приготовлений в електролізері розчин з оксидантами по байпасу подається в загальний трубопровід, де вступає в реакцію з водою, при цьому знищуючи всілякі мікроорганізми, руйнуючи органічні токсичні сполуки, а також видаляє іони важких металів, у тому числі заліза і марганцю, покращуючи мінеральний, мікроелементний, також фізико-хімічний склад води, в жодному разі не впливаючи на молекулярний склад.

Вода, що піддається обробці, має нижчий окислювально-відновний потенціал (ОВП) ніж оброблена, при цьому трохи змінюючи свій кислотний рівень з кислого в трохи лужний. Саме зміна ОВП надає воді антиоксидантних властивостей, а також підвищує її сумісність із внутрішнім середовищем людського організму.
 

Вибір іонізатора і чому потрібно купити іонізатор води типу OxiHome

Існує велика кількість іонізаторів води, це може бути як окремий резервуар, так і проточна система на окремий кран. Усі системи мають ряд плюсів та мінусів. Так, в іонізатори, що являють собою окрему ємність, потрібно постійно заливати воду для обробки, при цьому вартість таких іонізаторів води нижча. Якщо говорити про проточні системи, то ціна на такі іонізатори води вища, але це компенсується продуктивністю. Але як би там не було, все ж таки і рейтинги іонізаторів води, і відгуки іонізаторів води більше схиляються до вибору саме проточної системи.

Установка OxiHome відноситься до установок проточного типу, але перевагою даного іонізатора води над іншими проточниками є те, що його можна підключити на вхідний трубопровід, очищаючи всю воду, а не тільки на один кран, як і інші іонізатори води в Україні. Це дозволяє позбутися відкладень заліза та марганцю всередині трубопроводів, на обладнанні, а також на різноманітних поверхнях, що контактують із водою.

Разом із установкою ви отримаєте не тільки повну гарантію, а й професійне обслуговування.
 

Інші переваги установки OxiHome

Висока якість очищеної води на іонізаторі OxiHomе забезпечується його здатністю знищувати всі групи забруднювачів, які зазвичай є у воді. При цьому OxiHome не відфільтровує забруднювачі, не затримує, а саме знищує або перетворює токсичні речовини на нейтральні сполуки, безпечні для людини.

В установці відсутні елементи, які потребують періодичної заміни. Термін служби касети електродів – 8 років. Такою довговічністю складових елементів інші іонізатори похвалитися не можуть.

ПОТРІБНА

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТА?