ua
ru

Очистка питної води

Індустріальні скиди в навколишнє середовище порядком зіпсували стан природних джерел: у річки та озера змивається вміст звалищ, ще дуже низький рівень утилізації таких предметів як батарейок, акумуляторів, ламп, надлишки мінеральних добрив, нафтопродукти з асфальтованими територіями - все це потрапляє в ґрунт, просочується у водоносні горизонти та неминуче потрапляє у поверхневі джерела та артезіанські свердловини.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) 80% захворювань у світі викликані неналежною якістю та антисанітарним станом води.

Гарантувати якість води можна тільки попередньо дослідивши воду передбачуваного джерела водопостачання - чи то артезіанська свердловина або колодязь і, чого там - навіть вода міського водопроводу не завжди відповідає вимогам норм. Окислення, фільтрація, аерація, реагентне та безреагентне знезараження – ось далеко не повний перелік процесів, які застосовуються для підготовки питної води. Ми в Promtehvod завжди починаємо проект з аналізу води, потім пропонуємо кілька можливих варіантів технологічної схеми очищення, погоджуємо з вами та обираємо найкращий.

ПОТРІБНА

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТА?