ua
ru

Про компанію

Історія розвитку
2020 р.

Запуск в експлуатацію каналізаційних очисних споруд виробничих та господарсько-побутових стічних вод заводу будівельних конструкцій АФБ Констракт (с. Усатове Одеської області)

Реконструкція вузлів знезараження води електролізом 4-х басейнів в спортивних школах м.Біла Церква Київської області

Випуск дезінфікуючого засобу для поверхонь "OXIL" для роздрібної торгівлі

2019 р.

Запуск 7 автоматичних установок "OXIL" для знезараження води для птиці (курчат) на МХП (м.Канів, Черкаської області)

Вперше в Україні запущено в експлуатацію безреагентну установку прямого електролізу на морській воді для відкритого басейну 500 м3 (Скадовський район, Херсонської області

2018 р.

Запуск вузлів знезараження питної води електролізом на 8 об'єктах Кілійського і Татарбунарського групових водопроводів Одеської області

2017 р.

Запуск у виробництво нового типу автоматичних електролізних установок "OXIL"

2016 р.

У місті Ізмаїл епідемія ротовірусу. Реконструкція електролізної "Фортеця" в м. Ізмаїл, запуск установки діоксиду хлору Bello Zon CDV b2А

2015 р.

Запуск вузла знезараження електролізом на очисних спорудах "ПАТ Славутський солодовий завод" (Хмельницька область)

2014 р.

Запущено станцію знезалізнення та знезараження питної води ж/м "Білий Шоколад" с. Крюківщина, Київської області

2013 р.

Введено в експлуатацію найпотужнішу в Україні станцію знезараження води "Петровські Скелі" (м. Сімферополь, АР Крим) c використанням установок ЕП-10-104 продуктивністю 416 кг/добу за активним хлором

2008 р.

Введена в эксплуатацию крупнейшая в Украине станция обеззараживания воды электролизом производительностью 375 кг/сут по активному хлору (Водоканал г. Алчевска Луганской области)

1998 р.

Змонтовано першу установку СПБО (Софіївська Борщагівка, м Київ)

Устаткування компанії Промтехвод офіційно рекомендовано Держводгоспом, Держжитлокомунгоспу України, Головним санепідуправління України до застосування на об'єктах водопостачання та каналізації України

1997 р.

Стали ексклюзивними представниками в Україні провідної світової компанії ProMimemt GmbH (Germany)

Введено в експлуатацію першу промислову установку типу ЕП-10 на Бусловській насосній станції (Печерський р-н, м Київ)

Зйомки фільму "Схід-Захід" (реконструкція найбільшого в Україніт плавального басейну СКА, м.Київ)

1992 р.

Створення компанії Промтехвод - науково-виробничого підприємства з розробки технологій та обладнання очистки та знезараження природних і стічних вод.

ПРО НАС

Український виробник систем знезараження води (питної, стічної) і біологічної очистки стічних вод.

В ЧОМУ НАША УНІКАЛЬНІСТЬ

Ми виготовляємо електролізні установки, які призначені для вироблення гіпохлориту натрію – ефективного засобу для знезараження води, які застосовуються як на малих об'єктах, так і на великих підприємствах.

Системи, що виробляє Promtehvod мають прийнятну вартість і високу якість, адже вони працюють на українській солі.

З КИМ МИ ПРАЦЮЄМО

Нашими клієнтами є як міста-мільйонники, так і невеликі підприємства або туристичні комплекси. Ми можемо налагодити водопостачання як великого хімічного підприємства, так і приватного цеху з випуску м'ясної продукції.

Серед наших відомих клієнтів: Coca-Cola, ДТЕК, Оболонь, Шабо, канал 1 + 1, Вінніфрут, Світоч, Наша Ряба, Сандора, Вімм-Білль-Данн Україна, Белоцерсковскій молочний комбінат, аквапарк Термінал, аквапарк DreamTown, аквапарк Зурбаган, басейн ЦСКА, басейн КПІ, ФОК НБУ, Славутський солодовий завод Soufflet Group та ін.

Ми пропонуємо як техніку власного виробництва, так і установки провідних світових виробників: фільтри для очистки води, озонатори, знесолювальні установки зворотного осмосу, ультрафіолетові установки, установки виробництва діоксиду хлору.

Промтехвод - соціально-відповідальна компанія, тому ви можете бути впевнені в тому, що наші технічні рішення будуть екологічними, сучасними та економічними.