ua
ru

Електролізні установки

Знезаражувальні властивості гіпохлориту натрію відомі з 18 століття і застосовуються для знезараження питної води вже більше ста років.

Протягом майже 30 років Promtehvod виробляє електролізні установки для отримання розчину гіпохлориту натрію для знезараження питної води, які успішно застосовуються водоканалами України і за її межами.

Установки оснащені надійними вузлами електролізу, дозування, газовідводу. Всі процеси автоматизовані і надійно контролюються у будь-який момент часу. Оператору необхідно лише засипати звичайну кухонну сіль в бак, все інше - розчинення.

Подача сольового розчину в електролізні блоки, відведення електролізних газів - відбувається автоматично і без участі персоналу. Установка ЕП, що працює і виробляє дезинфектант безпосередньо на місці його застосування позбавляє вас від проблем з транспортуванням (спеціальні дозволи) і зберіганням (розкладання, втрата активності, безпеку) покупних готових дезінфікуючих засобів (хлор, товарний гіпохлорит).

Для малих об'єктів, для приватних басейнів, для котеджів ми пропонуємо спеціальні модифікації установок, які адаптовані для конкретно поставленої задачі.

ПОТРІБНА

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТА?