ua
ru

Сепаратор жиру (жировловлювач)

Жировловлювачі, опис, види

Жировловлювачі або сепаратори жирів – це обладнання, призначене для очищення стічних вод від жирів, а також частково від завислих речовин, які піднімаються на поверхню води та відокремлюються від неї разом із жирами.

Жировловлювачі, залежно від сфери застосування, можна розділити на такі категорії:

- Побутові жировловлювачі – невеликі сепаратори жиру, які монтують під мийку. До таких можна віднести жироуловлювачі типу SG-MAN;

- Жировловлювачі для закладів громадського харчування – це сепаратори жиру, які встановлюються на кухнях кафе, ресторанів тощо. Залежно від принципу роботи можуть монтуватися як у будівлі, біля або на кухні, так і зовні – в землю. До таких можна віднести жировловлювачі типу CG-AUT, а також установку типу BioMax Anox;

- Промислові жировловлювачі - це установки, які обробляють стічні води великих підприємств. Дані сепаратори жирів, теж можуть монтуватися як у будівлі, так і зовні, але через набагато вищу продуктивність вони мають великі габарити. До таких установок можна віднести жировловлювачі типу CVC-CG, типу CHC-CG, а також типу PSG.

Каталог продукции https://drive.google.com/file/d/1XeYXyxkNoM9_wpIkDX-Q45AtIr-w-M-S/view?usp=sharing

Принцип роботи жировловлювачів

Залежно від принципу роботи сепаратор жиру буває:

- Механічний жировловлювач - відділення жирів від стічних вод відбувається за рахунок осідання жирів на поверхнях, перегородках установки після чого вони видаляються за допомогою скребків, щіток і т.д. Також можливе відділення за рахунок флотації за допомогою компресора та дифузорних ґрат. До таких відносяться установки типу PSG та CG-AUT.

- Гравітаційний жировловлювач - відділення масел і жирів відбувається завдяки різниці їх питомої щільності та щільності води. Так жири накопичуються на поверхні стічних вод, у верхній частині жировловлювача, а відокремлена від жирів рідина з нижньої частини жировловлювача скидається в каналізацію. Це жировловлювачі типу CVC-CG, а також типу CHC-CG.;

- Жировловлювач – біодеструктор – дані установки поєднують принципи роботи систем біологічного очищення стічних вод та гравітаційних жировловлювачів. Так, процес відокремлення жирів від стічних вод у жировловлювачах - біодеструкторах відбувається аналогічно гравітаційним, але далі відбувається переробка жирів в нейтральні речовини, що випадають в осад на дні установки, за допомогою мікроорганізмів. До таких установок належать системи типу BioMax Anox.
 

Асортимент жировловлювачів

Основним показником для сепараторів жирів служить продуктивність, а саме кількість рідини, що обробляється за певний момент часу. Саме від продуктивності залежить категорія жировловлювача, а також його габарити. Також важливий матеріал, з якого вироблятиметься корпус і деталі жировловлювача.

Асортимент нашої компанії включає всі види жировловлювачів, від малої до великої продуктивності. Наші жировловлювачі складаються із стійких до агресивних середовищ матеріалів, таких як – склоармований поліефір, поліпропілен та нержавіюча сталь.

Якщо Ви не можете або не знаєте, як підібрати сепаратор жиру, телефонуйте нам, наші фахівці завжди раді допомогти Вам.

ПОТРІБНА

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТА?