ua
ru

Dulcodes

Dulcodes
Опис
Особливості

Призначення

Знезараження питної води, води плавальних басейнів, очищення стічних вод.

 

Модельный ряд

Dulcodes W, R і P - це перевірені на практиці стандартні рішення для дезінфекції питної води та для зниження вмісту хлораминов у воді плавального басейну.

  • Dulcodes W універсально застосовується при витраті до 600 м³/год;
  • Dulcodes R з системою очищення кварцових чохлів при роботі на воді, здатної до утворення відкладень;
  • Dulcodes P невеликої продуктивності, до 4 м³/год.

Dulcodes D і K. Тонкошарові установки Dulcodes D забезпечують надійну дезінфекцію середовищ з високою мутністю. Установки Dulcodes K добре підходять для обробки води з високим солевмістом. Завдяки використанню високопродуктивних ламп досягається максимальна ефективність при малих габаритних розмірах установки.


Замовити

Знезаражуючий ефект УФ випромінювання обумовлений реакціями, в результаті яких відбуваються незворотні пошкодження ДНК, РНК і клітинних мембран мікроорганізмів. Відомо, що УФ-випромінювання діє на віруси набагато ефективніше, ніж хлор, тому застосування ультрафіолету при підготовці питної води дозволяє, зокрема, вирішити проблему видалення вірусів гепатиту А, яка не завжди вирішується при традиційній технології хлорування.

На відміну від застосування хімічних реагентів процес опромінення абсолютно не змінює смакових якостей води. Ультрафіолетове опромінення не утворює побічних продуктів, його доза може бути збільшена до значень, які забезпечують епідеміологічну безпеку, як по бактеріям, так і по вірусам.

ПОТРІБНА

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТА?