ua
ru

Пом'якшення води для будинку

Перевірка води на жорсткість

Перед тим, як встановити незалежний фільтр Kinetico, ви повинні знати ознаки жорсткої води:

1. Миючі засоби не піняться і погано очищають.

Коли вода дуже жорстка, ви інтуїтивно збільшує витрати порошку, шампунів, гелів, мила та іншої продукції, щоб позбутися забруднень. Це збільшує негативний вплив на навколишнє середовище та змушує вас витрачати більше коштів. З Kinetico ви можете бути еко-відповідальним та заощаджувати навіть на таких простих речах.

2. З'являється наліт поверхнях.

Розчинні солі, особливо кальцій та магній, відповідають за утворення жорсткої води. Обидва ці елементи можуть легко кристалізуватися, особливо при нагріванні, і це легко помітити у вигляді шару накипу всередині труб або в чайнику (також можуть страждати котли в системах опалення, пральні та посудомийні машини, водолічильники, кавоварки, джакузі, проточні та ємнісні водонагрівачі). збільшує час нагрівання, що призводить до швидкого зношування деталей і перевитрати електроенергії, до того ж ми витрачаємо час і засоби для видалення накипу, коли можна просто поставити фільтр.

3. У вас лущиться шкіра голови чи обличчя.

Якщо після вмивання водою ваша шкіра стає сухою, роздратованою і виникає відчуття стягнутості, то причиною може бути жорстка вода. Солі забивають пори та змивають природний жировий захист, шкіра перестає дихати і можуть з'явитися різні висипи. Ваша шкіра голови теж страждає від твердої води. Сполуки солі ускладнюють дихання, з'являється ламкість, лупа. У деяких випадках волосся починає випадати. Також жорстка вода може погіршувати загальний стан вашого здоров'я. Надлишок калію та магнію у воді призводить до того, що порушується функція вашого кишечника. Мікроелементи осідають на стінках судин і можуть відкладатися у нирках чи кишечнику.

Рішення

Щоб позбавитися проблеми жорсткої води, вам необхідно усунути з води шкідливі кальцій і магній, що і дозволить пом'якшити воду. Серія Kinetico не вимагає підключення до мережі, тому дуже легко встановлюється і вже завтра у вас може бути м'яка вода в будинку.

ПОТРІБНА

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТА?