ua
ru

Kinetico

Американська компанія Kinetico винайшла інноваційний, безелектричний двоколонний пом'якшувач води, який був представлений на міжнародному ринку більше ніж 49 років тому, і він як і раніше залишається найкращою технологією.

Kinetico - це провідні системи пом'якшення води і системи зворотного осмосу, які працюють більш ефективно.

Компанія Promtehvod є офіційним дистриб'ютором фільтрів Kinetico з 2019 року.

ДЛЯ ЧОГО

У вас буде м'якіша шкіра, більш шовковисте волосся, а також довговічний одяг, пристрої та техніка. Крім того,  більше немає необхідності в бутильованій воді, тому ви не будете створювати пластикові відходи.

В ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ

Системи Kinetico живляться від рухомої води, а не від електрики, тому немає необхідності змінювати електричні деталі, що вимагають дорогого ремонту. А високоякісні водні системи допомагають подовжити термін служби ваших
труб, приладів, одягу і багато чого іншого. Пом’ягшувачі води і системи питної води Kinetico не вимагають особливого технічного обслуговування і розраховані на безперебійну роботу протягом багатьох років, і всі вони
підтримуються провідними в галузі гарантіями.

Протягом більше 40 років Kinetico застосовує більш розумний підхід до вирішення водних проблем. Такі системи обробляють воду більш ефективно і економно. Завдяки більшому видаленню забруднень і відсутності різких стрибків продуктивності ви можете бути впевнені, що вони перевершать інші доступні варіанти і забезпечать вас чистою водою на довгі роки. Ось чому так багато людей у ​​всьому світі покладаються на продукти Kinetico.

Каталог систем знезараження води Kinetico
Каталог систем знезараження води Kinetico
завантажити
Партнери