ua
ru

Пристрій зневоднення осадку стічних вод OZK

Пристрій зневоднення осадку стічних вод OZK
Пристрій зневоднення осадку стічних вод OZK
Опис
Особливості
Принцип роботи

Призначення

Процес очищення стічних вод супроводжується утворенням значної кількості осаду (надлишковий активний мул). Зневоднення осаду проводиться для зменшення його об'єму і підготовки до подальшого розміщення, використання або утилізації.

 

Галузь застосування

Установка OZK застосовується не тільки при будівництві нових очисних споруд каналізації, але і при реконструкції існуючих станцій очищення господарсько-побутових і деяких промислових стічних вод. Зневоднення осаду здійснюється завдяки використанню спеціальних фільтрів-мішків і дозування в оброблюваний осад флокулянта.

  • висока ефективність зневоднення;
  • значне зменшення маси та обсягу осаду;
  • мінімальні енерговитрати;
  • модульне складання на будь-яку продуктивність;
  • ефективність та надійність роботи;
  • низька вартість експлуатації.

Мул подається з резервуара насосної станції (див. мал. поз. 15) занурювальним насосом (поз. 13) трубопроводом (поз. 14) в приймальну ємність «OZK» (поз. 2). Приймальна ємність захищена від переливу переливною трубою (поз. 9).

У трубопровід подачі мулу за допомогою насоса-дозатора (поз. 4) з ємності для поліфлокулянта (поз. 5), оснащеної мішалкою (поз. 10), трубопроводом (поз. 7) надходить поліфлокулянт.

Відрізок трубопроводу (поз. 14), подачі мулу в «OZK», за точкою подачі поліфлокулянту, є ділянкою змішування мулу з поліфлокулянтом, у ньому починається пластівцеутворення мулу.

На трубопроводі подачі мулу має бути передбачене регулювання витрати (байпас).

На трубопроводі подачі поліфлокулянта у місці приєднання його до трубопроводу подачі мулу повинен бути встановлений зворотний клапан (поз. 11).

Бавовняний осад з приймальної ємності установки (поз. 2) через впускну горловину (поз. 3) надходить у мішок для зневоднення мулу (поз. 12), закріплений тримачем на впускній горловині.

У мішках осад затримується, а відфільтрована вода (мулова вода) з піддону (поз. 1) по трубопроводу, що відводить (поз. 8) стікає в голову очисних споруд.

 

Модельний ряд Пристрій зневоднення осадку стічних вод OZK
  OZK-1 OZK-2 OZK-4 OZK-6
Кількість мішків 1 2 4 6
Об'єм зневодненого осаду за цикл 1 2 4 6
Габаритні розміри (ШхВхГ) 550 х 1500 х 500 мм 1100 х 1500 х 500 мм 1100 х 1500 х 1000 мм 1650 х 1500 х 1000 мм
Вага 57,5 кг 102 кг 180 кг 250 кг
Розмір для приєднання DN 50 DN 50 DN 50 DN 50
 ЗамовитиЗамовитиЗамовитиЗамовити

ПОТРІБНА

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СПЕЦІАЛІСТА?